Projekts "Uzliec veco gramofonu!"

05.09.2016

Uzsākts darbs pie jaunas divdaļīgas koncertprogrammas - "Uzliec veco gramofonu!", kuras pirmatskaņojums plānots 2017.gada februārī. Koncertprogrammas īpašā iezīme – saturiski tā būs vienlīdz piemērota gan atskaņošanai iekštelpās, gan arī āra apstākļos (dažādu pilsētu vai novadu svētku ietvaros).

01.11.2018

Ievadot Latvijas simtgades svinības, dažādās Latvijas pilsētās un novados ir izskanējusi krāšņā, divdaļīgā koncertprogramma "Uzliec veco gramofonu", kurā populārās, savulaik padomju varas aizliegtās dziesmas no „Čikāgas piecīšu“, Larisas Mondrusas, Ilmāra Dzeņa un daudzu citu izpildītāju repertuāra mūsdienīgās aranžijās izpildīja muzikālā apvienība „Slavenais Jersikas orķestris“ un brāļi Auzāni.
„Dziesmas ar kurām uzaugām! Padomju okupācijas režīma aizliegtās dziesmas, kuras mēs zināmā mērā varam arī dēvēt par Latvijas „brīvības dziesmām“, jo tās nenovēršami izplatījās no rokas rokā, līdz padomju cenzūra vairs nebija spējīga izkontrolēt, kurš, ko ieraksta un klausās! Tagad, gadiem ejot, daudzas no šīm skaistajām melodijām ir nepelnīti piemirstas!“ par programmu stāsta Atis Auzāns. „Tuvojoties Latvijas lielajai jubilejai, mēs, mūziķi, ar šo programmu vēlējāmies klausītājiem dāvināt jaukas muzikālas atmiņas un iespēju dziedāt līdzi gandrīz vai katrai koncerta dziesmai!“