Projekts "Virgil Donati Band"

01.02.2016

Pasaules slavenā, izcilā Austrālijas bundzinieka Virdžila Donati koncerta - meistarklase Rīgā, 2016. gada 27. maijā.
„VIRGIL DONATI BAND” ir leģendārā, pasaulē plaši zināmā austrāliešu bundzinieka Virdžila Donati projekts, kurš pēc mūzikas kritiķu viedokļa ir viens no izcilākajiem paraugiem Progressive Fusion Rock žanrā. Virdžils Donati vienmēr ir bijis labi pazīstams ar savu interesanto piegājienu mūzikai, kas nelīdzinās nevienam citam. Savā daiļradē viņš izmanto konceptuāli jaunu pieeju bungu spēlēšanā, nodemonstrējot to, ko neviens iepriekš līdz tam nebija darījis. Kā piemērs - doublestrokes tehnika uz divām basa bungām izteikti ātros tempos. Spēlējot kopā ar savu pamata grupu kā arī citos projektos viņš paplašina mūzikas spēlēšanas robežas tālāk un tālāk, uzstādot arvien jaunus standartus citiem mūziķiem visā pasaulē. Pēdējo desmit gadu garumā Virdžils bija pievērsies tieši bungu spēlēšanas mākslas izkopšanai, bet līdz ar jaunā albuma iznākšanu viņš sevi ir pierādījis arī kā izcilu komponistu. Savā ilggadīgajā daiļradē viņš ir nonācis pie unikāla bungu skanējuma, izcilas ritma un laika izjūtas brīvības, un ar savu piemēru Virdžils ir pacēlis bungu spēlēšanas mākslu līdz principiāli jaunam līmenim.
Piesaistot atbalstītājus, sadarbībā ar populāriem, pazīstamiem Latvijas bundziniekiem un speciālajām mūzikas skolām, koncertu – meistarklasi paredzēts piedāvāt apmeklēt visiem jaunajiem Latvijas bundziniekiem.

14.12.2015

Uzsākts darbs pie pirmā starptautiskā projekta - izcilā, pasaulslavenā austrāliešu bundzinieka Vigil Donati un viņa grupas koncerta-meistarklases organizēšanas Rīgā.